služby ...

Prodej, montáž a záruční i pozáruční servis všech typů žaluzií, sítí proti hmyzu, rolet a markýz zajišťuji nepřetržitě od roku 1996.

Bezplatné zaměření!

Zaměření požadované stínící techniky realizuji u klienta bezplatně.

Rychlá montáž

Odborná a rychlá montáž!

Montáž řetízkových žaluzií do 3 až 5 dnú od zaměření!

Záruční a pozáruční servis.

Na všechny výrobky společnosti SERVIS CLIMAX, a.s. máte u mně jistotu záručního i pozáručního servisu.

záruka ...

4 letá záruka

Společnost SERVIS CLIMAX, a.s. je největší výrobce stínicí techniky a disponuje nejširší nabídkou stínících systémů v ČR. 60 % výroby směřuje na export do vyspělých evropských zemí.

Na všechny produkty značky CLIMAX je poskytována záruku 4 roky. O prodlouženou záruku nemusíte speciálně žádat a není ani ničím dále podmíněna. Bude Vám na naše výrobky poskytnuta automaticky.

Jaký výhody plynou z prodloužené záruky? Bezplatné odstranění veškerých výrobních vad, které se projeví v průběhu záruční doby.

Výrobky CLIMAX mají nejširší nabídku barev a materiálů na českém trhu, která vám umožní je barevně sladit s barvou interiéru či exteriéru.

akce , slevy

Sleva 50% na montáž řetízkových žaluzií.

Aktuálně nabízím 50% slevu na montáž žaluzií. Sleva se vztahuje na cenu montáže u mnou zaměřených a dodaných žaluzií. Postup jak tuto slevu získáte naleznete níže, pod obrázkem.

Sleva 50% na montáž žaluzií
  • Stáhněte si formulář kliknutím na obrázek.
  • Vytiskněte formulář.
  • Vyplňte a podepište.
  • Odevzdejte vyplněný formulář při zaměření.

Těším se na brzkou viděnou při zaměření nebo montáži Vámi vybraných žaluzií, sítí proti hmyzu, rolet, markýz, pergol, zimních zahrad nebo fasádních svislých clon.

Petr Ponke ;o)

používané značky