exteriérové žaluzie

 

4 letá záruka

Venkovní žaluzie představují v dnešní době nejmodernější a nejefektivnější způsob zastínění oken vašeho domova. Nabízí výběr ze široké škály barev i tvarů, k dispozici je ruční nebo motorické ovládání.

Venkovní žaluzie je možné instalovat do okenního otvoru nebo nad okenní otvor. V případě instalace do okenního otvoru svazek vytažených lamel snižuje světlou výšku okna, příp. můžeme žaluzie instalovat nad okenní otvor, kde do světlé výšky okna zasahovat nebudou. Ovládání žaluzií je realizováno dvěma způsoby. Klikou nebo elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení.

Výhodou venkovních žaluzií CLIMAX je výběr z pěti tvarů lamel o různých velikostech, nejširší barevná škála lamel v ČR obsahující 25 barev, krátké dodací termíny a v neposlední řadě 4 letá záruka.

Nabízené typy exteriérových žaluzií: C-80 VENTAL, Z-90 NOVAL, Z-70, EXT-50(H) a PROTAL.

Efektivní stínění díky venkovním žaluzií

Naklápěním lamel venkovních žaluzií podle potřeby regulujete průnik denního světla a slunečních paprsků do místnosti. V horkých letních dnech tak dokážete snížit teplotu v místnosti o 5 až 7° C.

Šetříte za klimatizaci či topení

Pořízením vhodného typu venkovních žaluzií jednoznačně zvýšíte svůj komfort bydlení a zlepšíte tepelně-izolační vlastnosti domu. Navíc získáte výrazný architektonický prvek fasády.

Současně stíníte i větráte

Venkovní žaluzie umožňují stínit a současně větrat. Správným nastavením lamel si místnost zastíníte před slunečními paprsky, a přitom můžete mít otevřená okna a do místnosti pouštět čerstvý vzduch.

typ C-80 VENTAL - venkovní žaluzie

Lamela C-80 VENTAL

Venkovní žaluzie C-80 VENTAL má lamely se zahnutými okraji ve tvaru C s šířkou 80 mm. Díky jejich inovativnímu tvaru u nich dosahujeme minimálního nábalu, který je u vyšších rozměrů ještě nižší, než u žaluzií C 80 CC. Díky žebříčku, který má menší rozteč je na metr výšky použito více lamel, než u standardní C 80 a díky většímu přesahu lamel přes sebe docílíme lepšího stínění.

Žebříčky jsou uchycené na krajích lamely v háčcích. Tímto systémem uchycení jsme vyloučili nechtěné přetočení lamely v žebříčku. Lamely jsou vedeny ve vodících lištách nebo v lanku, které žaluzii po stranách fixují ve správné poloze.

K dispozici je ruční ovládání klikou nebo motorické ovládání elektropohonem 230V/50Hz. Motorické provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení.

Venkovní žaluzie je možné instalovat do okenního otvoru nebo nad okenní otvor. V případě instalace do okenního otvoru svazek vytažených lamel snižuje světlou výšku okna, příp. můžeme žaluzie instalovat nad okenní otvor, kde do světlé výšky okna zasahovat nebudou. Různé typy instalací jsou znázorněny pod tabulkou mezních rozměrů.

Venkovní žaluzie typ C-80 VENTAL - mezní rozměry
typmin. šířkamax. šířkamax. výškamax. plocha
C-80 VENTAL s klikou 50 cm 500 cm 500 cm 8 m2
C-80 VENTAL s elektromotorem 50 cm 500 cm 500 cm 20 m2

Venkovní žaluzie C-80 VENTAL detail 1

Venkovní žaluzie C-80 VENTAL detail 2

Venkovní žaluzie C-80 VENTAL detail 3

Žaluzie C-80 VENTAL bez krytí horního nosiče

Tento typ žaluzie se využívá převážně v případě, kdy je na budově stavebně připraven prostor pro umístění venkovní žaluzie. Do předem připraveného prostoru se venkovní žaluzie kotví prostřednictvím konzol a držáků.
Po vytažení není žaluzie zvenčí viditelná. Nosič a svazek vytažených lamel je uložen pod fasádou domů.
Žaluzii C-80 VENTAL bez krytí horního nosiče lze použít i pro dodatečnou montáž. Po instalaci je zvenčí viditelný jak nosič, tak svazek vytažených lamel a mechanismus žaluzie není chráněn, před povětrnostními vlivy i hrubými nečistotami.

K dispozici je ruční ovládání klikou nebo motorické ovládání elektropohonem 230V/50Hz. Motorické provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení.

Žaluzie C-80 VENTAL s AL krytem

Hliníkový (AL) krycí plech zakrývá horní nosič a při vytažení žaluzie i svazek lamel a současně ochrání žaluzii před povětrnostními vlivy. Z velké části zamezuje vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu. U motorického ovládání chrání elektrické součásti žaluzie.
Používá se u instalace žaluzie, kdy horní nosič není uložen pod fasádou, nebo u žaluzie vysunuté před fasádu. Barvu si lze vybrat ze široké nabídky podle vzorníku RAL tak, aby ladila se žaluzií či fasádou.
Kotví se do rámu okna, ostění nebo nadpraží.

Žaluzie C-80 VENTAL v roletovém AL boxu

Venkovní žaluzie je umístěna v boxu a jako jeden celek se instaluje na budovu. Systém je samonosný a kotví se přes vodící lišty na rám okna nebo do ostění.
AL box chrání žaluzii před povětrnostními vlivy a z velké části zamezuje vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu. Box zakrývá horní nosič a při vytažení žaluzie i svazek lamel. U motorického ovládání chrání elektrické součásti žaluzie. Box může volitelně obsahovat i integrovanou rolovací síť proti hmyzu.
V nabídce jsou tři typy boxů, a to předokenní, podomítkový a kulatý. Pokud zvolíte typ boxu, který je pohledově zvenčí budovy vidět, je možné vybírat ze široké barevné škály RAL, aby box ladil se žaluzií nebo fasádou.
Tento typ žaluzie je vhodný jak pro dodatečnou předokenní montáž, montáž na fasádu i montáž pro dodatečné zaomítání.

Žaluzie C-80 VENTAL v podomítkové schránce

Venkovní žaluzie je instalována do schránky a spolu s ní následně kotvena na budovu. Schránka se žaluzií je určena pro zaomítání, není tedy zvenčí budovy vidět.
Schránka chrání žaluzii před povětrnostními vlivy a z velké části zamezuje vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu. Ve schránce je uložen svazek lamel při vytažení žaluzie. U motorického ovládání chrání elektrické součásti žaluzie.
V nabídce je více typů schránek: PS, PSI, PSL, včetně provedení se zateplením. Lze zvolit schránky včetně bočních izolačních panelů pro zapuštěné vodící lišty, které jsou zvenčí neviditelné.

Žaluzie C-80 VENTAL v překladu HELUZ

Speciální stavební překlady určené pro umístění venkovních žaluzií slouží jako standardní nosný překlad. Venkovní žaluzie je možné do nich montovat i po dokončení stavby.
Žaluzie je instalována do prostoru ve stavebním překladu, kdy po vytažení není svazek lamel viditelný. Žaluzie je chráněna před povětrnostními vlivy a z velké části je zamezeno vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu.
U motorického ovládání jsou elektrické součásti žaluzie chráněny. Lze zvolit boční izolační panely pro zapuštěné vodící lišty, které jsou zvenčí neviditelné.

Žaluzie C-80 VENTAL v provedení Comfort systém

Comfort systém je řešení, které výrazným způsobem zrychlí montáž venkovních žaluzií. Rovněž odpadá montáž krycích plechů, nebo podmítkových schránek.
Nespornou výhodou tohoto provedení je jednoduchost i rychlost montáže a s tím spojená úspora nemalých finančních prostředků.
Systém s již předmontovanou venkovní žaluzií se kotví přes vodící lišty a do šířky 200 cm je samonosný. Nad tuto šířku je třba přídavné kotvení. Veškeré montážní otvory jsou přichystán již z výroby.
Tento výrobek je nabízen ve dvou základních provedeních a to buď předokenní, nebo podmítkové provedení. Systém je rovněž možné opatřit rolovací sítí, která je rovněž předmontována z výroby.

typ Z-90 NOVAL - venkovní žaluzie

Lamela Z-90 NOVAL

Venkovní hliníková žaluzie Z-90 NOVAL je technicky nejdokonalejším typem venkovní žaluzie. Touto žaluzií plně nahrazujeme současný typ Z-90. Hlavní výhody oproti stávající Z-90 jsou inovativní a moderní vzhled, lepší dovírání lamel ve všech rozměrech, menší nábal a při vedení v lanku prostřih v gumě pro lepší dovírání.

Z-90 NOVAL má lamely ve tvaru Z o šířce 90 mm. Lamely jsou vedeny ve vodících lištách nebo v lanku, které žaluzii po stranách fixují ve správné poloze.

Spodní hrana lamely je opatřena gumovým těsněním, které zaručuje v kombinaci s tvarem lamel dokonalé doklopení a tím i maximální stínění. Integrované těsnění na lamelách navíc tlumí případné zvuky při doklopení žaluzie. Pořiďte si venkovní žaluzie, které vám poskytnou vysoký komfort bydlení. K dispozici je ruční ovládání klikou nebo motorické ovládání elektropohonem 230V/50Hz. Motorické provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení.

Venkovní žaluzie typ Z-90 NOVAL - mezní rozměry
Typmin. šířkamax. šířkamax. výškamax. plocha
Z-90 NOVAL s klikou 50 cm 500 cm 500 cm 8 m2
Z-90 NOVAL s elektromotorem 50 cm 500 cm 500 cm 20 m2
Z-90 NOVAL Comfort s klikou 50 cm 400 cm 400 cm 8 m2
Z-90 NOVAL Comfort s elektromotorem 50 cm 400 cm 400 cm 16 m2

Venkovní žaluzie je možné instalovat do okenního otvoru nebo nad okenní otvor. V případě instalace do okenního otvoru svazek vytažených lamel snižuje světlou výšku okna, příp. můžeme žaluzie instalovat nad okenní otvor, kde do světlé výšky okna zasahovat nebudou.


Venkovní žaluzie Z-90 NOVAL detail 1

Venkovní žaluzie Z-90 NOVAL detail 2

Venkovní žaluzie Z-90 NOVAL detail 3

Žaluzie Z-90 NOVAL bez krytí horního nosiče

Ttento typ žaluzie se využívá převážně v případě, kdy je na budově stavebně připraven prostor pro umístění venkovní žaluzie. Do předem připraveného prostoru se venkovní žaluzie kotví prostřednictvím konzol a držáků.
Po vytažení není žaluzie zvenčí viditelná, nosič a svazek vytažených lamel je uložen pod fasádou domu. Žaluzii bez krytí horního nosiče lze použít i pro dodatečnou montáž.
Po instalaci je zvenčí viditelný jak nosič, tak svazek vytažených lamel a mechanismus žaluzie není chráněn, před povětrnostními vlivy i hrubými nečistotami.

Žaluzie Z-90 NOVAL s AL krytem

Hliníkový (AL) krycí plech zakrývá horní nosič a při vytažení žaluzie i svazek lamel. Současně ochrání žaluzii před povětrnostními vlivy a z velké části zamezuje vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu. U motorického ovládání chrání elektrické součásti žaluzie.
Používá se u instalace žaluzie, kdy horní nosič není uložen pod fasádou, nebo u žaluzie vysunuté před fasádu.
Barvu si lze vyberat ze široké nabídky podle vzorníku RAL tak, aby ladila se žaluzií či fasádou. Kotví se do rámu okna, ostění nebo nadpraží.

Žaluzie Z-90 NOVAL v podomítkové schránce

Venkovní žaluzie je instalována do schránky a spolu s ní následně kotvena na budovu. Schránka se žaluzií je určena pro zaomítání, není tedy zvenčí budovy vidět a chrání žaluzii před povětrnostními vlivy a z velké části zamezuje vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu.
Ve schránce je uložen svazek lamel. Při vytažení žaluzie u motorického ovládání, chrání elektrické součásti žaluzie. V nabídce je více typů schránek: PS, PSI, PSL, včetně provedení se zateplením.
Lze zvolit schránky včetně bočních izolačních panelů pro zapuštěné vodící lišty, které jsou zvenčí neviditelné.

Žaluzie Z-90 NOVAL v překladu HELUZ

Speciální stavební překlady určené pro umístění venkovních žaluzií slouží jako standardní nosný překlad. Venkovní žaluzie do nich lze montovat i po dokončení stavby.
Žaluzie je instalována do prostoru ve stavebním překladu, kdy po vytažení není svazek lamel viditelný. Žaluzie je chráněna před povětrnostními vlivy a z velké části je zamezeno vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu.
U motorického ovládání jsou elektrické součásti žaluzie chráněny. Lze zvolit boční izolační panely pro zapuštěné vodící lišty, které jsou zvenčí neviditelné.

Žaluzie Z-90 NOVAL v provedení Comfort systém

Comfort systém je řešení, které výrazným způsobem zrychlí montáž venkovních žaluzií. Rovněž odpadá montáž krycích plechů, nebo podmítkových schránek.
Nespornou výhodou tohoto provedení je jednoduchost i rychlost montáže a s tím spojená úspora nemalých finančních prostředků.
Systém s již předmontovanou venkovní žaluzií se kotví přes vodící lišty a do šířky 200 cm je samonosný. Nad tuto šířku je třba přídavné kotvení. Veškeré montážní otvory jsou přichystán již z výroby.
Tento výrobek je nabízen ve dvou základních provedeních a to buď předokenní, nebo podmítkové provedení.
Systém je rovněž možné opatřit rolovací sítí, která je rovněž předmontována z výroby.

typ Z-70 - venkovní žaluzie

Lamela Z-70

Venkovní hliníková žaluzie Z-70 má lamely o šířce 70 mm a tvaru Z. Oproti typu Z-90 je méně náročná na šířku boxu a působí jemnějším vzhledem. Její nevýhodou je větší výška svazku lamel při vytažení žaluzie.

Spodní hrana lamely je opatřena plastovým těsněním, které zaručuje v kombinaci s tvarem lamel dokonalé doklopení a tím i maximální stínění. Integrované těsnění na lamelách navíc tlumí případné zvuky při doklopení žaluzie.

Venkovní žaluzie Z-70 mají jemnější vzhled, který je docílen lamelou tvaru Z se šířkou 70 mm. Žaluzie jsou nabízeny v 8 základních barvách. Jejich předností je vysoce stabilní lamela s vloženým těsněním pro efektivní a tiché dovření.

K dispozici je ruční ovládání klikou nebo motorické ovládání elektropohonem 230V/50Hz. Motorické provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení.

Venkovní žaluzie typ Z-70 - mezní rozměry
typmin. šířkamax. šířkamax. výškamax. plocha
Z - 70 s klikou 50 cm 500 cm 500 cm 8 m2
Z - 70 s elektromotorem 50 cm 500 cm 500 cm 20 m2

Žaluzie Z-70 detail 1

Žaluzie Z-70 s detail 2

Žaluzie Z-70 detail 3

Žaluzie Z-70 bez krytí horního nosiče

Tento typ žaluzie se využívá převážně v případě, kdy je na budově stavebně připraven prostor pro umístění venkovní žaluzie. Do předem připraveného prostoru se venkovní žaluzie kotví prostřednictvím konzol a držáků.
Po vytažení není žaluzie zvenčí viditelná. Nosič a svazek vytažených lamel je uložen pod fasádou domu.
Žaluzii Z-90 bez krytí horního nosiče lze použít i pro dodatečnou montáž. Po instalaci je zvenčí viditelný jak nosič, tak svazek vytažených lamel a mechanismus žaluzie není chráněn, před povětrnostními vlivy i hrubými nečistotami.

Žaluzie Z-70 s AL krytem

Hliníkový (AL) krycí plech zakrývá horní nosič a při vytažení žaluzie i svazek lamel a současně ochrání žaluzii před povětrnostními vlivy. Z velké části zamezuje vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu. U motorického ovládání chrání elektrické součásti žaluzie.
Používá se u instalace žaluzie, kdy horní nosič není uložen pod fasádou, nebo u žaluzie vysunuté před fasádu. Barvu si lze vybrat ze široké nabídky podle vzorníku RAL tak, aby ladila se žaluzií či fasádou.
Kotví se do rámu okna, ostění nebo nadpraží.

Žaluzie Z-70 v roletovém AL boxu

Venkovní žaluzie je umístěna v boxu a jako jeden celek se instaluje na budovu. Systém je samonosný a kotví se přes vodící lišty na rám okna nebo do ostění.
AL box chrání žaluzii před povětrnostními vlivy a z velké části zamezuje vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu. Box zakrývá horní nosič a při vytažení žaluzie i svazek lamel. U motorického ovládání chrání elektrické součásti žaluzie. Box může volitelně obsahovat i integrovanou rolovací síť proti hmyzu.
V nabídce jsou tři typy boxů, a to předokenní, podomítkový a kulatý. Pokud zvolíte typ boxu, který je pohledově zvenčí budovy vidět, je možné vybírat ze široké barevné škály RAL, aby box ladil se žaluzií nebo fasádou.
Tento typ žaluzie je vhodný jak pro dodatečnou předokenní montáž, montáž na fasádu i montáž pro dodatečné zaomítání.

Žaluzie Z-70 v podomítkové schránce

Venkovní žaluzie je instalována do schránky a spolu s ní následně kotvena na budovu. Schránka se žaluzií je určena pro zaomítání, není tedy zvenčí budovy vidět.
Schránka chrání žaluzii před povětrnostními vlivy a z velké části zamezuje vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu. Ve schránce je uložen svazek lamel při vytažení žaluzie. U motorického ovládání chrání elektrické součásti žaluzie.
V nabídce je více typů schránek: PS, PSI, PSL, včetně provedení se zateplením. Lze zvolit schránky včetně bočních izolačních panelů pro zapuštěné vodící lišty, které jsou zvenčí neviditelné.

Žaluzie Z-70 v překladu HELUZ

Speciální stavební překlady určené pro umístění venkovních žaluzií slouží jako standardní nosný překlad. Venkovní žaluzie je možné do nich montovat i po dokončení stavby.
Žaluzie je instalována do prostoru ve stavebním překladu, kdy po vytažení není svazek lamel viditelný. Žaluzie je chráněna před povětrnostními vlivy a z velké části je zamezeno vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu.
U motorického ovládání jsou elektrické součásti žaluzie chráněny. Lze zvolit boční izolační panely pro zapuštěné vodící lišty, které jsou zvenčí neviditelné.

Žaluzie Z-70 v provedení Comfort systém

Comfort systém je řešení, které výrazným způsobem zrychlí montáž venkovních žaluzií. Rovněž odpadá montáž krycích plechů, nebo podmítkových schránek.
Nespornou výhodou tohoto provedení je jednoduchost i rychlost montáže a s tím spojená úspora nemalých finančních prostředků.
Systém s již předmontovanou venkovní žaluzií se kotví přes vodící lišty a do šířky 200 cm je samonosný. Nad tuto šířku je třba přídavné kotvení. Veškeré montážní otvory jsou přichystán již z výroby.
Tento výrobek je nabízen ve dvou základních provedeních a to buď předokenní, nebo podmítkové provedení. Systém je rovněž možné opatřit rolovací sítí, která je rovněž předmontována z výroby.

typ EXT-50 / EXT-50 H - venkovní žaluzie

Lamela Z-90 NOVAL

Venkovní žaluzie EXT-50 je vhodná ke stínění menších ploch. Její lamely ve tvaru C bez zahnutých okrajů mají šířku 50 mm. Lamely jsou vedeny v lankách, které žaluzii po stranách fixují ve správné poloze. Tím je zajištěn minimální pohyb žaluzií vlivem větru. Díky kvalitnímu plastovému navíječi ložisek a kolečkům je provoz žaluzií hladký a tichý.

Venkovní žaluzie EXT-50 H jsou levnější variantou motorických žaluzií EXT-50, u kterých je horní profil 40 x 40 mm nahrazen profilem 56 x 58 mm. Úspora je dosažena použitím motoru pro větší profil, jehož cena je nižší. Změna horního profilu se pozitivně projevuje i v navýšení maximálních rozměrů žaluzie.

Venkovní žaluzie EXT-50 nebo EXT-50 H je ekonomická varianta pro menší stíněné plochy. Lamela je nabízena ve 14 základních barvách. Tvar a rozměr lamely zaručuje nízký nábal u tohoto typu žaluzie.

K dispozici je ruční ovládání šňúrou a motorem u typu EXT 50, nebo klikou a motorem u typu EXT-50 H. Motorické ovládání je řešeno elektropohonem 230V/50Hz. Motorické provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení.

Venkovní žaluzie typ EXT-50 / EXT-50 H - mezní rozměry
Typmax. šířkamax. výškamax. plocha
EXT-50 se šňůrou, s elektomotorem 250 cm 250 cm 5 m2
EXT-50 H ss klikou 300 cm 350 cm 8 m2
EXT-50 H s elektromotorem 300 cm 350 cm 9 m2

Venkovní žaluzie EXT-50 / EXT-50 H detail 1

Venkovní žaluzie EXT-50 / EXT-50 H detail 2

Venkovní žaluzie EXT-50 / EXT-50 H detail 3

Žaluzie EXT-50 (H) bez krytí horního nosiče

Ttento typ žaluzie se využívá převážně v případě, kdy je na budově stavebně připraven prostor pro umístění venkovní žaluzie. Do předem připraveného prostoru se venkovní žaluzie kotví prostřednictvím konzol a držáků.
Po vytažení není žaluzie zvenčí viditelná, nosič a svazek vytažených lamel je uložen pod fasádou domu. Žaluzii bez krytí horního nosiče lze použít i pro dodatečnou montáž.
Po instalaci je zvenčí viditelný jak nosič, tak svazek vytažených lamel a mechanismus žaluzie není chráněn, před povětrnostními vlivy i hrubými nečistotami.

Žaluzie EXT-50 / EXT-50 H s AL krytem

Hliníkový (AL) krycí plech zakrývá horní nosič a při vytažení žaluzie i svazek lamel. Současně ochrání žaluzii před povětrnostními vlivy a z velké části zamezuje vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu. U motorického ovládání chrání elektrické součásti žaluzie.
Používá se u instalace žaluzie, kdy horní nosič není uložen pod fasádou, nebo u žaluzie vysunuté před fasádu.
Barvu si lze vyberat ze široké nabídky podle vzorníku RAL tak, aby ladila se žaluzií či fasádou. Kotví se do rámu okna, ostění nebo nadpraží.

Žaluzie EXT-50 / EXT-50 H v podomítkové schránce

Venkovní žaluzie je instalována do schránky a spolu s ní následně kotvena na budovu. Schránka se žaluzií je určena pro zaomítání, není tedy zvenčí budovy vidět a chrání žaluzii před povětrnostními vlivy a z velké části zamezuje vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu.
Ve schránce je uložen svazek lamel. Při vytažení žaluzie u motorického ovládání, chrání elektrické součásti žaluzie. V nabídce je více typů schránek: PS, PSI, PSL, včetně provedení se zateplením.
Lze zvolit schránky včetně bočních izolačních panelů pro zapuštěné vodící lišty, které jsou zvenčí neviditelné.

Žaluzie EXT-50 / EXT-50 H v překladu HELUZ

Speciální stavební překlady určené pro umístění venkovních žaluzií slouží jako standardní nosný překlad. Venkovní žaluzie do nich lze montovat i po dokončení stavby.
Žaluzie je instalována do prostoru ve stavebním překladu, kdy po vytažení není svazek lamel viditelný. Žaluzie je chráněna před povětrnostními vlivy a z velké části je zamezeno vnikání hrubých nečistot do jejího mechanismu.
U motorického ovládání jsou elektrické součásti žaluzie chráněny. Lze zvolit boční izolační panely pro zapuštěné vodící lišty, které jsou zvenčí neviditelné.

typ protal - venkovní žaluzie

Lamela Protal

Venkovní žaluzie PROTAL představují současnou světovou špičku v nabídce venkovních žaluzií. Zesílená lamela, celokovový mechanismus pro naklápění a vytahování lamel skrytý ve vodících lištách, bezpečnostní systémy proti nechtěnému vytažení pancíře a přiskřípnutí objektů pod pancířem, to jsou hlavní výhody těchto exklusivních žaluzií. Vynikající povrchová úprava všech komponentů zajistí dlouhou životnost i při extrémních účincích počasí.

Výhody této konstrukce jsou: zesílená lamela o tloušťce stěny 0,6 mm, což je o 43% více než u lamely Z-90. Celokovový ovládací mechanismus skrytý ve vodících lištách. Unikátní systém upevnění lamel s možností jejich rychlé výměny. Systém ochrany předmětů pod pancířem a bezpečnostní systém proti nechtěnému nadzvednutí pancíře.

K dispozici je ruční ovládání klikou nebo motorické ovládání elektropohonem 230V/50Hz. Motorické provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení.

Venkovní žaluzie typ PROTAL - mezní rozměry
Typmin. šířkamax. šířkamin. výškamax. výškamax. plocha 1 žaluziemax. šířka při spojenímax. plocha při spojenímax. počet spojených žaluzií
PROTAL s motorem 65 cm 280 cm 75 cm 45 cm 9 m2 840 cm 21 m2 3 cm
PROTAL s klikou 50 cm 280 cm 75 cm 45 cm 6 m2 840 cm 7 m2 3 cm

Venkovní žaluzie je možné instalovat do okenního otvoru nebo nad okenní otvor. V případě instalace do okenního otvoru svazek vytažených lamel snižuje světlou výšku okna, příp. můžeme žaluzie instalovat nad okenní otvor, kde do světlé výšky okna zasahovat nebudou.


Venkovní žaluzie PROTAL detail 1

Venkovní žaluzie PROTAL detail 2

Venkovní žaluzie PROTAL detail 3

Exteriérové
hliníkové
žaluzie 4 letá záruka CLIMAX

nabídka služeb

Tyto stránky jsou orientovány na zákazníky nejžádanější typy stínící techniky. V případě, že Vám tato nabídka nepostačuje, vyberte si požadovaný typ produktu v galerii výrobce společnosti SERVIS CLIMAX, a.s.


Bezplatné zaměření, odbornou montáž i záruční a pozáruční servis Vámi vybraného produktu následně zrealizuji.

Výběr se seznamu realizací:

  •   Státní ústav kontroly léčiv (SÚKL), Praha 3.
  •   Galerie Mánes, Praha 1.
  •   MŠ v areaálu SAPA, Praha 4 - Libuš.
  •   Rodinné domy Dolní Břežany, Dolní Jirčany, Praha 4 - Braník...
  •   Byty po celé Praze a okolí.